تصفیه آب سافت واتر اصل تایوان softwater

یکی ازپرفروش ترین و قدیمی ترین برندهای دستگاه های تصفیه آب،برند سافت واتر میباشد.این دستگاه با بهره مندی از ممبران فیلم تک آمریکا و پمپ پر قدرت 130PSI که از نظر کیفیت و دوام ،بسیار بالا میباشد.این دستگاه در زمانی بسیار مورد توجه بازار ایرانی بود،اما اکنون به دلیل عدم واردات نمونه اصل آن ،دیگر مردم چندان مایل به خرید آن نمیباشند.به دلیل کیفیت و اعتبار این دستگاه ،باعث شد سودجویان بسیار زیاد زیادی به سمت مونتاژ و پخش این دستگاه بروند که این خود باعث کاهش دوچندان کیفیت این دستگاه در ایران شد.

دستگاه های سافت واتر موجود در ایران

  • دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER تایوانی
  • دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER مونتاژ در ایران (که اکثرا در شهرهای قم ،تهران ، مشهد و …مونتاژ صورت میگیرد)

دستگاه سافت واتر تایوانی به دستگاهی گفته میشود که تمام قطعات تایوانی باشد و در شرکت سافت واتر تایوان مونتاژ شده باشد و به صورت پک بسته بندی به ایران ارسال شود.ازتنها معایب دستگاه های تایوانی قیمت بالای آنها میباشد که به دلیل هزینه های گمرک و حمل و نقل تا ایران میباشد.به همین دلیل اکثر فعالان در زمینه دستگاه های تصفیه آب مایل به خرید و فروش نمونه مونتاژ شده آن میباشند.

مدل های رایج موجود در ایران به دلیل اینکه مونتاژ شده میباشند دارای کیفیت ها و قیمت های متفاوتی میباشد و باید خریداران عزیز دقت داشته باشند که فقط بر روی برند سافت واتر توجه نکنند و قطعات بکار رفته در آن نیز بسیار مهم میباشد.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مونتاژ با قطعات تایوانی و اصل: از نمونه های دستگاه های سافت واتر موجود در ایران میتوان به سافت واتر مونتاژ شده با قطعات تایوانی و اصل نام برد که کیفیتی بسیار خوبی هم دارد و نظر اکثر مشتریان خود را جلب کرده است.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مونتاژ با قطعات چینی : این نمونه دستگاه سافت واتر،فاقد کیفیت مطلوب میباشد و اصلا از طرف مجموعه ما به خرید آن توصیه نمیشود . البته عده ای از افراد هم هستند که تنها ملاک خرید آنها قیمت دستگاه میباشد و این دستگاه به دلیل داشتن قطعات بی کیفیت دارای قیمتی بسیار پایین میباشد.

خرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر

یکی از دغدغه های ایجاد شده ی امروز مردم خرید جنس اصل و باکیفیت میباشد.خوشبختانه مجموعه تجاری ما با داشتن نمونه های باکیفیت دستگاه سافت واتر نظیر:نمونه وارداتی،مونتاژ شده با قطعات تایوان از تمامی همکاران و متقاضیان این دستگاه دعوت به همکاری و خرید می کند و به شما این اطمینان را می دهیم که از خرید خود بسیار راضی و خرسند باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *