گل آپارتمانی سانسوریایی که همراه یک فضانورد به فضا رفت

در حقیقت ماده ای که به دلیل ویژگی های تصفیه کننده هوا شناخته شده است، می تواند بنزن، فرمالدئید، تری کلرواتیلن، زایلن و تولوئن را حذف کند و حتی نشان داده شده است که یک گل آپارتمانی سانسوریا در هر 100 فوت مربع برای تمیز کردن موثر هوا در ایستگاه فضایی کافی است!

Sansevieria یک مثال عالی از این است که چگونه گیاهان می توانند هوای اطراف شما را بهبود بخشند و حتی به شما کمک کنند بهتر بخوابید.

او فقط نازترین است! او همچنین رشد خوبی خواهد داشت. با توجه به مراقبت و نور مناسب، شاخه های جدید می توانند به 25-30 سانتی متر برسند.

اینسانسویریاتقریباً یک هیبرید کوچک از Spikey و Snakey است، با برگ‌هایی که دارای الگوی بیشتری هستند و در زاویه‌ای مانند Snakey رشد می‌کنند، اما مانند Spikey نازک‌تر و نوک تیزتر هستند.

اگر از آن دسته افرادی هستید که آب دادن به گیاهان را فراموش می‌کنند، سانسویریا می‌تواند بهترین گزینه باشد.

برخلاف اکثر گیاهان دیگر، می تواند در برابر خشکسالی مقاومت کند زیرا در طول شب اکسیژن و دی اکسید کربن را مبادله می کند که از خروج آب از طریق تبخیر جلوگیری می کند.

این گیاهان زنده می مانند حتی اگر شما یک “قاتل گیاه” باشید. مراقبت از Sansevieria آسان است زیرا فقط باید هر چند هفته یک بار آبیاری شود.

یک نکته مهم از پرورش دهنده ما، آبیاری بیش از حد می تواند کریپتونیت گیاه مار باشد. پیشنهاد می کنیم هر چند هفته یا یک بار در ماه به آنها تقریباً 300 میلی لیتر آب بدهید تا عمر طولانی و سالمی در خانه یا محل کار شما داشته باشند.

پس از 6 ماه، شما همچنین می توانید برای رشد بهینه هر چند ماه یکبار به آنها غذای گیاهی خانگی بدهید.

در The Little Botanical، توصیه می کنیم برای گیاهان بزرگتر، بهتر است آنها را با چند اینچ آب در سینک قرار دهید و اجازه دهید آب برای حدود 10 دقیقه خیس بخورد.

سپس گیاه فقط آنچه را که نیاز دارد می گیرد. برای انواع کوچکتر پانک، گیاه را ماهی یکبار مستقیماً در خاک آبیاری کنید نه روی برگها و اجازه ندهید خاک خیلی خیس بماند.

این گیاهان به خوبی رشد می کنند و برای مدت طولانی دوام می آورند. Sansevieria همچنین به طور کلی نسبتاً مقاوم به آفات است.

بسیاری از آفات معمولی مانند آنها نیستند! آنها گیاهان سالمی هستند که بعید است تحت تأثیر آفات یا بیماری قرار گیرند، بنابراین برای یک گیاه تازه کار عالی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *