کیف چرم مار که توسط صدر اعظم آلمان ربوده شد

لازم به ذکر است که کیف چرم مار در صورت گرفتار شدن ناگهانی با نم نم نم نم باران یا باران خفیف، سطح خاصی از محافظت از وسایل شما را فراهم می کنند.

البته منظور ما این نیست که اگر کیف خود را در آب خیس کنید هیچ اتفاقی نمی افتد، اما می تواند با افتخار در برابر رطوبت مقاوم باشد.

همچنین چرم نفس می کشد. این بدان معناست که با بوی بد، حمله قارچی، کنه های گرد و غبار یا سایش خشک که ممکن است به راحتی برای سایر چرم های تقلبی یا کیسه های مصنوعی اتفاق بیفتد نیز مبارزه می کند.

صرفه جویی در جیب طولانی مدت: ممکن است فکر کنید که کیف های چرمی گران هستند و ممکن است شما را در هنگام خرید احتیاط کنند.

با این حال، اگر کمی محاسبات را به شما نشان دهیم، متقاعد خواهید شد که سرمایه گذاری روی یک کیف چرم اصل و درجه یک، در درازمدت نسبت به خرید یک کیف ارزان و بی کیفیت، باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

خوب، به عنوان مثال، وقتی کیف آمستردام ما را به قیمت 485 یورو می‌خرید، تقریباً تا 10 سال آینده از آن استفاده خواهید کرد (اگر به احتمال زیاد بیشتر از چرم مراقبت کنید)، به این معنی است که هزینه آن فقط 48 است.

5 یورو در سال و با فرض اینکه از آن 5 روز کاری در هفته با مجموع تقریباً استفاده کنید. 230 روز کاری در سال، هزینه / روز 0.2 یورو است.

بنابراین، این قطعاً گران نیست و برای یک خریدار باهوش سرمایه گذاری خوبی است. در غیر این صورت، هر سال یا بیشتر باید کیف بی کیفیت خود را تعویض کنید، که قطعاً در دراز مدت آن را گران تر می کند.

شیک و زیبا: حس منحصر به فرد ظرافت و پیچیدگی کیف چرمی آن می تواند اولین چیزی باشد که تمام دنیا بر آن توافق دارند.

هنگامی که یک کیف چرمی مرغوب، چه به رنگ آبی سرمه ای، قرمز یا فقط مشکی کلاسیک حمل می کنید، احتمالاً در طول سفر کاری خود و در این بین، باکلاس ترین فرد را در کل اتاق جلسه احساس خواهید کرد.

یا مثلاً یک کوله پشتی لپ‌تاپ را در نظر بگیرید که دست ساز با جزئیات مجلل و ظریف است که می‌توانید آن را به محل کار ببرید و برای رفت و آمد روزانه راحت از آن استفاده کنید.

ماندگاری آن با ظاهری شیک و زیبا همان چیزی است که از یک لپ‌تاپ می‌خواهید. کیف، درست است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *