کیسه فریزر پیلگون عامل ریزش مو در مردان بالای 50سال

یک روش ساده پخت سریع این است که در یک وعده غذای اضافی درست کنید کیسه فریزر پیلگون را برای وعده های بعدی منجمد کنید.

یا اینکه غذا را از قبل آماده کنید و بعداً آن را فریز کنید تا از آن لذت ببرید. یکی از روش های آسان منجمد کردن مواد غذایی از جمله غذاهای مایع مانند سوپ و خورش، منجمد کردن آنها در کیسه های فریزر است.

در زیر نکات کلی انجماد و به دنبال آن نکات ویژه برای انجماد در کیسه های فریزر آورده شده است.

اگر در یک وعده غذایی برای وعده های بعدی غذا درست می کنید، قبل از اینکه غذا را روی میز بگذارید، قسمتی را که قرار است بعداً سرو کنید، جدا کرده و در یخچال بگذارید.

این امر با جلوگیری از تبدیل شدن غذاهای برنامه ریزی شده به انتخاب کیفیت غذا را بالاتر نگه می دارد.

همچنین به حفظ سلامت غذا کمک می کند، یک دماسنج دستگاه را در یخچال و فریزر خود نگه دارید تا مطمئن شوید که در دمای 40 درجه فارنهایت یا کمتر یخچال و درجه فارنهایت یا پایین تر فریزر باقی می مانند.

یک دماسنج را در یک فروشگاه تخفیف دار، سخت افزار، خواربارفروشی یا فروشگاه دیگری که ابزار آشپزی آشپزخانه می فروشد بخرید.
غذاهای فاسد شدنی را در یخچال نگهداری کنید تا TOTAL زمانی که آنها در دمای اتاق هستند کمتر از دو ساعت باشد یا یک ساعت در دمای بالای 90 درجه فارنهایت باشد.

به عنوان یک دستورالعمل کلی، غذاهای فاسد شدنی را ظرف چهار روز بخورید یا آنها را فریز کنید.

غذاهای فاسد شدنی عبارتند از: گوشت، مرغ، ماهی، تخم مرغ، توفو، محصولات لبنی، پاستا، برنج، سبزیجات پخته شده، میوه ها و سبزیجات تازه، پوست کنده یاخرد شده.
غذاها را در اندازه هایی که برای وعده های غذایی بعدی به آن نیاز دارید فریز کنید، به عنوان مثال، اگر در خانواده شما دو نفر هستند و هر کدام یک فنجان برنج برای وعده غذایی می خورید، در قسمت های دو فنجان فریز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *