کلوچه لاهیجان درب کارخانه دچار ممنوعیت فروش شد

ایده یک کوکی رول شده می تواند کمی ذهنی باشد، برخی از انواع کوکی‌های رول شده شامل کوکی‌هایی هستند که با چرخاندن تکه‌های کوچک خمیر شیرینی بین دست‌ها و قرار دادن مستقیم آن‌ها روی یک ورقه پخت یا غلتاندن آن‌ها در پودر قند یا پودر قند قبل از پخت درست می‌شوند.

در برخی موارد، اینها بسط یک کوکی “افت” هستند، اما ما این را به یک دسته جداگانه تبدیل کردیم، زیرا یک مرحله اضافی وجود دارد که بافت کوکی را تغییر می دهد.

این نوع کوکی‌های «غلت‌شده» شامل کوکی‌های کرینکل، پولورون‌ها یا اسنیکردودل‌ها هستند. انواع دیگر کوکی‌های رول شده می‌تواند شامل کوکی‌هایی باشد که روی خودشان گرد می‌شوند، مانند کوکی‌های روگلاخ یا پیروت.

کوکی‌های رول شده اغلب، اگرچه نه همیشه، دارای مواد پرکننده خوبی مانند شکلات، فرنژی‌پان و مارشمالو هستند، فقط به نام چند مورد.

احتمالاً می توانید یکی از انواع کوکی های ساندویچی مورد علاقه خود را در یک کلاه در نظر بگیرید. کوکی‌های ساندویچی معمولاً از شکلات یا خامه طعم‌دار تشکیل شده‌اند که بین دو کوکی قرار می‌گیرند (اغلب کوکی‌های ویفری).

این نوع کوکی ها بسیار رایج هستند و یکی از محبوب ترین انواعی هستند که در فروشگاه های مواد غذایی خریداری می شود.

برندهایی مانند Oreo نسخه‌های خود را از کوکی‌های ساندویچی با چرخش‌های سرگرم‌کننده مانند مخمل قرمز، شکلات نعنایی و کیک هویج کامل کرده‌اند.

آیا واقعاً جای تعجب دارد که نمادین ترین کوکی در ایالات متحده شماره 1 باشد؟ در واقع، زمانی که همه ایالت‌های ایالات متحده در مورد محبوب‌ترین کوکی‌هایشان نظرسنجی شد، تقریباً 75 درصد از آنها تنوعی از چیپس شکلات کلاسیک داشتند.

برخی کره بادام زمینی یا چیپس کره به آن اضافه کردند، برخی دیگر پنیر خامه ای یا حتی خامه ترش و شربت افرا داشتند.

آجیل هایی مانند گردو، گردو و حتی آجیل کاج نیز افزودنی های رایج بودند، تنها یک ایالت گفت که کوکی‌های چیپ گیلاس به بالاترین حد خود رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *