کلاسور زیپ داری که در چاه آبی گیر کرده بود و آب آشامیدنی یک منطقه قطع شده بود

Notebook کلاس OneNote و یا کلاسور زیپ دار دفتری است که به شما کمک می کند OneNote را در کلاس خود راه اندازی کنید. این برنامه یک دفترچه یادداشت کلاس ایجاد می کند که شامل سه نوع دفترچه فرعی است:

نوت بوک های دانش آموز – دفترچه های خصوصی که بین هر مربی و دانش آموزان تک تک آنها به اشتراک گذاشته می شود. مربیان می توانند در هر زمان به این دفترچه ها دسترسی داشته باشند، اما دانش آموزان نمی توانند دفترچه های دانش آموزان دیگر را ببینند.

کتابخانه محتوا – دفترچه ای برای مربیان برای به اشتراک گذاشتن مطالب درسی با دانش آموزان. مربیان می توانند مطالب آن را اضافه و ویرایش کنند، اما برای دانش آموزان، دفترچه فقط خواندنی است.

فضای همکاری – دفترچه ای برای دانش آموزان و مربیان کلاس برای به اشتراک گذاشتن، سازماندهی و همکاری در آن.

علاوه بر این، ما افزونه Class Notebook را منتشر کرده ایم که ابزاری است که کارایی Class Notebook را برای مربیان بهبود می بخشد.

این افزونه به صورت رایگان برای همه کاربران OneNote 2013 و 2016 برای ویندوز در دسترس است و در OneNote 2016 برای Mac تعبیه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، این مقالات پشتیبانی را ببینید:

اشتراک Microsoft 365 برای آموزش که شامل OneDrive برای تجارت است. اگر مطمئن نیستید که این مورد را دارید، لطفاً برای تأیید با سرپرست فناوری اطلاعات خود تماس بگیرید.

یک حساب سازمانی برای خود (آموزگار) با مجوز استفاده از برنامه OneNote Class Notebook برای ایجاد دفترچه‌های کلاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *