کشف ده ها تن ظروف پلاستیکی درب دار در اعماق اقیانوس آرام

در یک ظروف پلاستیکی درب دار با کیفیت و درب دار به دنبال چه چیزی باشید! اکثر ظروف شیشه ای دارای درب هستند که برای نگهداری باقیمانده ها به خوبی عمل می کند.

این درپوش‌ها معمولاً برای محافظت در برابر نشتی محکم می‌چسبند، از ظروفی که درب سست دارند خودداری کنید.

ایمن در برابر حرارت: یشتر ظروف پلاستیکی درب دار از نظر حرارتی ایمن هستند، بنابراین می‌توانید آنها را هم در ماشین ظرفشویی و هم در مایکروویو قرار دهید.

از آنجایی که مجموعه‌های ظروف شیشه‌ای دارای چندین اندازه مختلف هستند، معمولاً می‌توانند در داخل یکدیگر لانه کنند تا محلول نگهداری بهتر در کمد شما باشد.

چقدر می توانید برای یک ظرف شیشه ای درب دار خرج کنید: قیمت ظروف شیشه ای با درب بین 20 تا 50 دلار برای مجموعه ای از ظروف ذخیره سازی که شامل حدود 8 تا 20 قطعه است، متغیر است.

ابتدایی ترین مجموعه ظروف شیشه ای درب دار حدود 20 تا 25 دلار قیمت دارند، در حالی که ست های متوسط ظروف شیشه ای درب دار از حدود 30 تا 35 دلار قیمت دارند و گران ترین مجموعه ظروف شیشه ای درب دار 50 دلار یا بیشتر قیمت دارند.

این احتمال وجود دارد که یک ظرف شیشه ای با درب شکسته یا خرد شود اگر آن را روی کف چوبی سخت یا کف کاشی بیندازید.

اما اگر ظرف را از ارتفاع کم روی یک سطح نرم بیندازید، ظرف شیشه ای ممکن است شکسته یا خرد نشود.

اگر ظروف شیشه‌ای خود را نشکنید، احتمالاً نیازی به تعویض درب نخواهید داشت.

ظروف شیشه ای در برابر سایش و پارگی بسیار مقاوم هستند و هیچ طعم یا بو را به خود جذب نمی کنند، بنابراین ماندگاری بسیار طولانی دارند و می توانید بارها و بارها از آنها استفاده کنید.

آره. اگر ظروف شیشه‌ای با درب محکم می‌خرید، در مقایسه با ظروف پلاستیکی درب دار، مهر و موم بهتری دارند.

ظروف شیشه ای درب دار نیز دمای خود را حفظ می کنند و از مواد غذایی بسیار بهتر از ظروف پلاستیکی محافظت می کنند، بنابراین غذای با طعم تازه تری دریافت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *