کشف جاکلیدی پلی استر مربوط به دوره قاجار در خانه یک پیرزن

چرا به جاکلیدی گیره دار نیاز دارید؟ جاکلیدی هایی مانند جاکلیدی پلی استر از آن دسته چیزهایی است که مردم برای به دست آوردن آن تلاش نمی کنند. وقتی صحبت از نیازهای یک فرد می شود، دسته کلید معمولاً در بالای لیست آنها نیست.

با این حال، چیزی که مردم درک نمی کنند این است که یک جاکلیدی بیشتر از نگه داشتن کلیدهایش انجام می دهد.

در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا باید جاکلیدی را در جیب خود نگه دارید:

شماره 1 برای ادغام کلیدهای خود: یک جاکلیدی برای نگه داشتن کلیدهای شما در کنار هم طراحی شده است تا نیازی به جستجوی کل خانه نداشته باشید.

تصور کنید هر زمان که مجبور به ترک شوید جستجو برای یک کلید چقدر سخت خواهد بود ؟ این نه تنها خسته کننده است، بلکه زمان بر است.

اگر کلیدهای خود را در یک جاکلیدی نگه دارید، به راحتی می توانید کلیدی را که در حال حاضر به آن نیاز دارید و کلیدهایی را که بعداً در روز به آنها نیاز خواهید داشت، پیدا کنید.

شماره 2 برای اینکه کارت اعتباری خود را بدون خش نگه دارید: کارت های اعتباری شما ضد خش نیستند، به همین دلیل است که نباید کلیدهای خود را در کیف پول جیب جلویی خود نگه دارید.

برخی از افراد برای صرفه جویی در فضا، کلیدهای خود را در کیف پول خود نگه می دارند، اما چیزی که نمی دانند این است که کلیدهای آنها با هر حرکتی که انجام می دهند، کارت هایشان را می خراشند.

در عوض، EDC خود، از جمله کلید ماشین، کلید خانه، و کیف پول جیب جلو را روی یک جاکلیدی ادغام کنید.

شماره 3 برای ادغام EDC خود: آیا اغلب یک «نازک زدن» انجام می‌دهید تا ببینید آیا در هنگام خروج از خانه همه چیزهایی را که نیاز دارید دارید؟

به جای اینکه جیب هایتان را چک کنید تا بفهمید تلفن، کلیدها و کیف پولتان در آنجا هستند، چرا EDC خود را یکپارچه نمی کنید؟

با نگه داشتن EDC خود روی یک جاکلیدی، می توانید مطمئن شوید که همه چیز مورد نیاز خود را دارید. برای بررسی اینکه آیا تک تک چیزها آنجا هستند یا نه، نیازی نیست در جیب خود احساس کنید.

شماره 4 برای ایمن نگه داشتن کیف پول خود: همیشه این خطر وجود دارد که کیف پول خود را در جیب خود نگه دارید.

جیب برها در تشخیص طرح کلی درشت دو تایی حجیم شما حرفه ای هستند، برای ایمن نگه داشتن کیف پول خود از جیب برها، آن را با یک جاکلیدی کارابین به حلقه کمربند خود ببندید.

وقتی جیب بری سعی می کند کیف پول شما را بدزدد، به دلیل اینکه به کمربند شما قلاب شده است، نمی تواند فرار کند.

مردم تمایل دارند برای شیک‌تر جلوه دادن به جاکلیدی‌هایشان ریزه کاری اضافه کنند، این تزیینات در طیف گسترده ای از طرح ها وجود دارد، با این حال، چیزی که آنها را به هم مرتبط می کند این است که قرار است نشان دهند صاحب آن کیست.

به عنوان مثال، افرادی که می‌خواهند به مردم اطلاع دهند (یا نشان دهند) کجا کار می‌کنند، می‌توانند لوازم جانبی را به آرم شرکت خود متصل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *