پودر شیر خشک خارجی که می تواند قد کودکانتان را افزایش دهد

خطراتی که پودر شیر خشک خارجی می تواند داشته باشدچیست؟ زمان طولانی تر برای هضم: برخلاف شیر خشک تجاری که حاوی مواد مغذی مصنوعی است، شیر مادر بسیار آسان هضم می شود.

شیرخشک می تواند باعث ناراحتی معده یا مشکلات دیگری مانند یبوست و گاز در کودک شود.

شیر خشک حاوی کازئین است که هضم آن برای نوزادان دشوارتر است. به دلیل وجود این پروتئین، هضم شیرخشک برای نوزادان بیشتر طول می کشد. همچنین می تواند سیستم گوارشی نوزادان را تحت فشار قرار دهد.

ممکن است باعث ایجاد آلرژی شود: برخی از نوزادان ممکن است واکنش شدید یا خفیفی نسبت به شیرخشک یا شیر خشک نوزاد داشته باشند.

آنها ممکن است به برخی از اجزای مواد موجود یا اضافه شده به فرمول حساسیت داشته باشند.

بنابراین والدین باید در مورد فرمولی که قصد خرید دارند دقت کنند. والدین پس از مصرف شیرخشک باید به حرکات روده نوزاد خود توجه کنند.

اگر متوجه شدید استفراغ یا بدخلقی آنها بیشتر از حد معمول است، باید شیرخشک را به آنها ندهید و با پزشک اطفال صحبت کنید.

شیر مادر رایگان است، اما شیر خشک نوزاد باید سفارش داده شود. آنها در انواع برچسب ها و سنین موجود هستند که انتخاب را دشوار می کند.

بطری ها و نوک سینه ها هزینه بیشتری دارند. برای تغذیه روزانه، والدین باید لوازم با کیفیت خوب و کافی خریداری کنند.

فشار روی مادر را کاهش می دهد: خطر انتقال بیماری از مادر به نوزاد در هنگام شیردهی زیاد است. دادن شیر خشک خطر را کاهش می دهد و سلامت کودک را تضمین می کند.

مادران مسئولیت بزرگی در مراقبت از کودک دارند و اگر برای کودک اتفاقی بیفتد مانند مشکلات سلامتی یا گم شدن کودک یا اگر اتفاقی برای آنها بیفتد با انتقاد روبرو می شوند.

بله، امکان پمپاژ و ذخیره شیر مادر وجود دارد. اما اگر دچار خستگی، بیماری و خارج از شهر بمانید چه؟ هرکسی می تواند به راحتی شیرخشک شیرخشک را تهیه و تغذیه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *