پالت پلاستیکی که در هوای گرم خمیری شکل می شد

پالت پلاستیکی سبک برای اکثر محموله های حمل و نقل هوایی مناسب است که وزن آن در نظر گرفته می شود.

چرخش بالا و/یا فروش محصولات سنگین اغلب ازپالت پلاستیکی نمایشگر استفاده می کند. این پالت ها احتمال آسیب دیدن محصول در حین حمل و نقل را کاهش می دهند.

شرکت های مواد غذایی و نوشیدنی می توانند از پالت های پلاستیکی استفاده کنند؛ در صنایع نوشیدنی و غذایی، پالت های پلاستیکی دارای ویژگی های بسیاری در صنعت سلامت هستند.

برنامه های کاربردی توزیع محصولات سنگین صنعتی شما به یک پلت فرم پلاستیکی قوی و بادوام نیاز دارید که بتواند بار سنگینی را حمل کند، چه در شبکه های تجاری یا سایر شبکه های توزیع. چرا از پالت های پلاستیکی استفاده کنیم؟

1. حمل و نقل پالت های پلاستیکی ساده تر است: پلاستیک نسبت به چوب انعطاف پذیرتر است و با گذشت زمان کمتر از بین می رود.

علاوه بر این برای جابجایی وسایل نقلیه با لیفتراک در انبار، یک پالت پلاستیکی برای حمل و نقل محصولات بزرگ در طول حمل و نقل عالی است.

2. پالت پلاستیکی قیمت مناسبی دارد: هنگام تحویل کالا از طریق جاده، دریا یا هوا، هزینه های حمل و نقل معمولاً هنگام استفاده از پالت های پلاستیکی کاهش می یابد زیرا سبک تر از واحدهای چوبی هستند.

3 پالت پلاستیکی برای همه ایمن تر است: پالت های پلاستیکی در مکان های خاص در مقایسه با پالت های چوبی نقاط ضعفی ندارند.

پالت ساخته شده از پلاستیک برای نمایش اغلب ما برای بازاریابی است. هنگام جابجایی محصول از یک مکان به مکان دیگر، این پالت ها احتمال آسیب را کاهش می دهند.

این به این دلیل است که شما به کالاها دست نخواهید داد. شما پالت را بالا می برید این گزینه ایده آل برای اشیاء ظریف در موسسات خرده فروشی است.

یک پالت ساخته شده از پلاستیک انعطاف پذیر است. پالت‌های پلاستیکی سبک‌تر از پالت‌های چوبی و فلزی هستند و حمل آن‌ها را از یک مکان به مکان دیگر آسان‌تر می‌کند.

به ویژه، برای کالاهای حمل و نقل هوایی، وزن یک عنصر ضروری در طول حمل و نقل است. یک پالت پلاستیکی برای حمل و نقل در همه حالت های حمل و نقل هزینه کمتری دارد.

پالت های ساخته شده از پلاستیک بسیار طولانی تر عمل می کنند زیرا در برابر آب و هوا مقاوم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *