مردی با لامپ ال ای دی هالوژن گلوی همسر خود را برید

یکی از مزایای لامپ ال ای دی هالوژن این است که فضای بسیار کمی را اشغال می کند و به دلیل قوس بودن، نورپردازی عملکردی را فراهم می کند و در عین حال یک قطعه اصلی برای منطقه باقی می ماند.

اگرچه شکل تزیینی و منحصر به فرد آن به عنوان یک لهجه عمل می کند، اما یکی از معایب لامپ این است که می توان آن را راحت تر از قطعه استاندارد شکست داد.

این نوع لامپ به دلیل قرارگیری وزن و شکل آن به اندازه سایر لامپ های قابل مقایسه مقاوم نیست. توصیه می شود این قطعه را در گوشه ای یا فضای خالی که احتمال واژگونی آن کمتر است قرار دهید.

لامپ های سه پایه به دلیل پایه سه پایه خود به خوبی شناخته شده اند. سخت افزار چشمگیر و صیقلی ظاهری منحصر به فرد و شیک ارائه می دهد.

شکل منحصر به فرد آن می تواند یک عنصر معماری به اتاق اضافه کند، در حالی که نور کافی را نیز فراهم می کند.

این نوع لامپ برای اتاق نشیمن یا اتاق خوابی که به نور اضافی نیاز دارد عالی است. مزیت اصلی یک لامپ سه پایه این است که پایه روشنایی بسیار محکم و پایدار و همچنین یک عنصر طراحی منحصر به فرد در خانه شما ایجاد می کند.

یکی از ایرادات لامپ های سه پایه این است که سه پایه، سطح پایه بزرگ تری ایجاد می کنند، بنابراین این لامپ ها فضای قابل توجهی را اشغال می کنند.

این می‌تواند قرار دادن لامپ‌های سه‌پایه را در خانه‌ای که قبلاً به هم ریخته است یا در یک آپارتمان کوچک‌تر چالش‌برانگیز کند.

لامپ‌های بازویی می‌توانند در اندازه‌ها و اشکال مختلفی باشند و می‌توانند برای میز، کف یا میز باشند. تنها تفاوت این است که لامپ های بازوی چرخشی می توانند به یک بازوی قابل تنظیم و کاربردی مجهز شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *