مبادله کارتن تهران موحب صلح بین دو کشور روسیه و اوکراین شد

هنگامی که به دنبال مقوا هستید و می خواهید در مورد انواع مختلف و کاربردهای کارتن تهران بدانید این مقاله را دنبال کنید.

دانستن اینکه به کدام نوع نیاز دارید به شما کمک می کند تا کارتن مناسب را برای نیاز خود انتخاب کنید. در زیر تعدادی از رایج ترین انواع جعبه های مقوایی ذکر شده است.

نوع ماده ای که برای حمل و نقل کالا استفاده می شود به دامنه کاربرد آن بستگی دارد. در مورد محصولات پزشکی، جعبه های راه راه اغلب بهترین انتخاب هستند.

محصولات پزشکی بسیار حساس هستند و برای جلوگیری از آسیب در حین حمل و نقل باید به دقت بسته بندی شوند.

علاوه بر این، مواد باید مطابق با استانداردهای انجمن تست و مواد باشد که حداکثر سطح حفاظت را برای محتویات جعبه ها تعیین می کند.

تخته راه راه از سه جزء تشکیل شده است: یک لایه بیرونی، یک آستر داخلی و یک ماده “موجدار”. علاوه بر این، لایه های بیرونی و ورق موجدار مرکزی در طول فرآیند ساخت به هم چسبانده می شوند.

ورق راه راه مرکزی به مقوا استحکام می بخشد. علاوه بر این، آنها برای بسته بندی کالاهای طراح و محصولات غذایی استفاده می شوند.

انواع مختلفی از تخته راه راه وجود دارد که شامل تک جداره، دو جداره و سه جداره می شود. هر نوع سطح متفاوتی از دوام و محافظت را ارائه می دهد.

تخته موجدار تک جداره عموماً سبک وزن است اما برای اکثر انواع بسته بندی مصرف کننده انتخابی محکم است. تخته موجدار دو جداره دو برابر تخته موجدار تک جداره استحکام دارد و برای اقلام سنگین توصیه می شود.

تخته راه راه سه جداره حتی از تخته راه راه تک جداره قوی تر است و اغلب برای حمل و نقل کالاهایی مانند اقلام بزرگ استفاده می شود.

همچنین می تواند باعث صرفه جویی در فضای خودرو شود که برای وسایل سنگین یا حجیم مهم است.

مقوای راه راه برای ساخت جعبه های مقوایی استفاده می شود و معمولاً در کارخانه ای تولید می شود که جعبه ها را به مقدار زیاد تولید می کند.

سازنده جعبه تجهیزات لازم برای ایجاد چنین جعبه هایی را دارد و ملزم به رعایت استانداردهای خاصی است.

گواهی سازنده معمولاً یک الگوی مستطیلی یا گرد روی درب جعبه راه راه است.

این گواهی نشان می دهد که جعبه با تمام استانداردهای صنعت قابل اجرا مطابقت دارد و به این ترتیب گواهی می شود. همچنین نشان دهنده هویت سازنده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *