لباس کار جین که هدیه فیفا به تیم آرژانتین در جام جهانی بود

لباس هایی مانند لباس کار جین همچنان باید فشرده، مرتب و متناسب با نوع کاری که انجام می دهید باشد.

برای مردان، می توانید از شلوار و شلوارهای غیر رسمی با پولوهای یقه دار یا ژاکت های یقه خدمه انتظار داشته باشید.

زنان این آزادی را دارند که تاپ و بلوز زیبا، شلوار یا دامن بپوشند. الگوها و رنگ های سرگرم کننده با کد لباس غیررسمی قابل قبول هستند.

رهنمودهایی برای مدل لباس محل کار آنچه رئیس شما می پوشد هنگام شروع یک کار جدید، تشخیص اینکه چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی غیرقابل قبول است، می تواند دشوار باشد.

یکی از راه‌های تسلط بر یک کد لباس غیررسمی این است که آنچه را که رئیس‌تان می‌پوشد منعکس کنید. از او به عنوان راهنمایی برای آنچه باید بپوشید استفاده کنید.

اگر آن‌ها رسمی‌تر لباس می‌پوشند، این یک سرنخ است که شما نیز باید لباس بپوشید. با این حال، اگر آنها بیشتر جنبه تجاری دارند، این می تواند به شما کمک کند تا در محل کار چه بپوشید.

از چیزهایی که شما را ژولیده جلوه می دهد اجتناب کنید صرف نظر از اینکه لباس محل کارتان چقدر غیررسمی است، نمی خواهید به سر کار بیایید که انگار آن روز صبح عجله کرده اید.

هر روز صبح زمانی را به جمع کردن خود اختصاص دهید. اگر لباس های چروک یا کثیف می پوشید، می تواند نظر مردم را نسبت به شما تغییر دهد.

حرفه ای ماندن در عین راحتی اگر دفتر شما کد لباس ندارد، باز هم نباید لباسی را بپوشید که برای ورزش یا استراحت بپوشید.

متأسفانه، این بدان معناست که آن ساق ها را در خانه بگذارید. استانداردهای خاصی همیشه باید رعایت شود. به عنوان مثال، شلوار جین ممکن است یک مورد قابل قبول برای پوشیدن در یک محل کار غیررسمی باشد، اما باید در شرایط خوبی باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *