ظرف مسی سه طبقه ای که زنی به خاطر نخریدنش از همسرش جدا شد

لازم به کر است که ظرف مسی سه طبقه ارزش نگاه کردن را دارد، به همان ترتیبی که یک خودروی اسپرت لوکس دقیقاً مورد توجه هر خریدی به اتومبیل است، خواه خمیر لازم برای آن را داشته باشد یا نه.

قیاس خودرو بسیار مناسب است، زیرا واقعاً خودروی اسپورت فانتزی دنیای وسایل آشپزی است. زرق و برق دار است، سریع است و ارزان نیست.

اگر منصف شود، این خودرو به قیمتی بسیار کمتر از هر خودرویی، حتی ابتدایی‌ترین خودرو، فروخته می‌شود، و اکثر مردم کمتر از آن‌ها را دارند، درست است؟

با توجه به اهمیت تاریخی مس در آشپزخانه و استفاده مداوم از آن در رستوران های فرانسوی درجه یک و برخی خانه ها، درک کمی در مورد آن کمک می کند.

در اینجا نگاهی به ظروف مسی می اندازیم تا نقاط قوت و ضعف آن را مشخص کنیم و سعی کنیم به شما کمک کنیم تا با سرمایه گذاری در برخی از آنها تصمیم بگیرید که آیا می خواهید عمیق تر شوید یا خیر.

از آنجایی که Serious Eats یک شرکت رسانه ای است و نه یک بانک سرمایه گذاری، متأسفانه ما انواع وجوهی را در اختیار نداریم که به ما امکان می دهد مجموعه بزرگی از ظروف مسی را بخریم تا بتوانیم هزاران تجربه دست اول از آن به دست آوریم.

برای کمک به پر کردن برخی از شکاف‌های دانش خود، به شرق گرینویچ، رود آیلند رفتیم تا از جیم هامان در مجتمع صنعتی بازدید کنیم که در آن دو شرکت ظروف مسی خود، East Coast Tinning (مخصوص بازسازی ظروف مسی قدیمی) و Duparquet را اداره می‌کند.

جیم در کارخانه‌اش به ما گشت زد، به سؤالات مسی من پاسخ داد، اجازه داد چند تابه را با او بچرخانم، و به ما اجازه داد تا از او فیلمبرداری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *