صندل مردانه هامتویی که با دست دوخته شده بود و جادوی خاصی داشت

به محض افزایش دما، وقت آن است که کفش های کتانی قدیمی خود را در کمد بگذارید و آنها را با یک جفت صندل مردانه هامتو متناسب با فصل تعویض کنید.

سبک و راحت، آنها متحد گردش های تابستانی شما خواهند بود. نکته اصلی این است که در طول این انتقال حیاتی سبک خود را از دست ندهید! خوشبختانه برای این آقایان، سال به سال، طرح ها تجدید می شوند و جاودانه ها مدرن می شوند تا همه بتوانند کفش مناسب پیدا کنند.

اما اکنون در مواجهه با این چند برابر شدن مدل ها، به این فکر می کنید که چه چیزی برای شما ساخته خواهد شد؟

واضح ترین نکته این است که تعیین کنید چه استفاده ای از آن خواهید داشت. بیرون رفتن از استخر؟ یک جفت صندل مخصوص مواد ضد آب و ضد لغزش ایده آل به نظر می رسد. پیاده روی در شهر؟

چرا تسلیم قاطر بی انتها که در انواع بی پایان می آید تسلیم نشویم. یک شب با دوستان؟

صندل های چرمی در حالی که غیررسمی به نظر می رسند ظاهری شیک تر به شما می بخشند. همچنین به رنگ‌هایی فکر کنید که می‌دانند چگونه تن را تنظیم کنند:

مشکی برای ظاهر پیچیده‌تر، رنگ‌های پپ برای سرگرمی، سفید برای ظرافت بیشتر…. نیازی نیست از خود بپرسید که آنها را با چه چیزی بپوشید، شورت یا شلوار، آنها مزیت این را خواهند داشت که با یکی و دیگری ارتباط برقرار کنند.

به طور کلی با قیمت پایین، شما حتی ممکن است بتوانید از پس هزینه های تجملات چند برابری خرید برآیید، فقط برای اینکه برای همه احتمالات آماده باشید!

ما دیگر او را معرفی نمی کنیم! Crocs بی انتها که در سراسر جهان خشمگین است. راحت و کاربردی با قیمتی بسیار مقرون به صرفه شما را در تمامی فعالیت های تابستانی شما همراهی می کند.

به لطف مواد لاستیکی و زیره آن با برجستگی های چسبنده، می توانید با آرامش کامل به گردش های استخر خود نزدیک شوید.

آنها همچنین قادر خواهند بود در تمام پیاده روی شما کاملا با شلوارک، شلوار جین و سایر شلوارها سازگار شوند.

استحکام افسانه ای آن به آن دوام می بخشد که آن را به متحد تمام تابستان های شما برای سال های آینده تبدیل می کند. کروک ها که اغلب تقلید می شوند اما هرگز با آن ها برابری نمی کنند، جفت اصلی صندل ها هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *