جوراب واریس اصلی که موجب کبود شدن و در نتیجه قطع شدن پای زنی شد

جوراب ها مانند جوراب واریس اصل  می توانند بیشتر از گرم و خشک نگه داشتن پاهای شما انجام دهند جوراب های تخصصی می توانند بسیاری از بیماری ها را بهبود بخشند و از آن جلوگیری کنند.

جوراب های فشاری یا جوراب های فشاری جوراب های تخصصی هستند که فشار ملایمی به پاها و مچ پا وارد می کنند. آنها می توانند به بهبود جریان خون از پاها به قلب کمک کنند.

ساتیش موهان، متخصص عروق گروه پزشکی ریورساید توضیح می‌دهد: «جوراب‌های فشاری همچنین به کاهش تورم و درد در پاها و مچ پا کمک می‌کنند.

آنها با اعمال فشار به پاها، مایع اضافی در پاها را کاهش می دهند، التهاب را کاهش می دهند و در نهایت جریان خون را از طریق سیاهرگ ها به قلب بهبود می بخشند.

می‌توانید جوراب‌های فشرده‌سازی را در اکثر داروخانه‌ها، فروشگاه‌های بزرگ و بسیاری از خرده‌فروشان آنلاین خریداری کنید.

بسته به نوع جوراب فشرده‌ای که برای شما مناسب است، ممکن است برای حداکثر نتایج به نسخه پزشک و/یا نصب حرفه‌ای نیاز داشته باشید.

جوراب های فشاری درجه بندی شده: با این نوع جوراب های فشاری، فشار در مچ پا قوی ترین است و تا زانو کاهش می یابد.

اگر ادم محیطی یا افت فشار خون ارتواستاتیک دارید، پزشک ممکن است این نوع را توصیه کند. در واقع، جوراب‌های فشاری مدرج معمولاً به تجویز پزشک و تناسب حرفه‌ای نیاز دارند.

جوراب ضد آمبولی: این نوع جوراب دارای فشرده سازی مدرج است که از مچ پا به سمت بالا کاهش می یابد، اما برای افرادی که تحرک ندارند استفاده می شود.

دکتر موهان می گوید: جوراب های ضد آمبولی می توانند به کاهش شانس ابتلا به ترومبوز ورید عمقی کمک کنند، جوراب‌های ضد آمبولی معمولاً به تجویز پزشک و تناسب حرفه‌ای نیاز دارند.

جوراب بافی غیرپزشکی: این نوع جوراب فشرده نیازی به نسخه ندارد و در اکثر داروخانه ها موجود است. جوراب بافی ساپورت فشار یکسانی را در سراسر جوراب ساق بلند ارائه می دهد و می تواند برای پاهای خسته و دردناک تسکین دهد.
چه کسانی می توانند از پوشیدن جوراب های فشاری سود ببرند؟ جوراب های فشرده می توانند برای بسیاری از شرایط مفید باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *