جدول سنگی در مشهد که در زمان تصادف ناپدید می شد

یک سیستم جدول سنگی در مشهد با کارایی بالا با انعطاف پذیری پارامترهای طراحی و ساخت کافی برای تطبیق با محدودیت های پروژه است، به جای یک سیستم مانع که در آن طراحی و ساخت پروژه باید برای تسهیل گنجاندن ECB آن تطبیق داده شود.

این سیستم کاملاً دارای علامت CE با عملکرد اعلام شده H2 / W1 / VI2 / ASI B است، بدون نیاز به رشته فولادی طولی. این سیستم همچنین از کاهش ضخامت پایه بالایی بهره می برد و همچنین می تواند روی سطح نصب شود.

این سیستم در محل تحت کنترل های تولید کارخانه در نقطه نیاز تولید می شود. این کارآمدترین فرآیند تولید ناب را نشان می‌دهد و بر خلاف سیستم‌های سد پیش‌ساخته از نیاز به شیمینگ، تزریق، بلند کردن مکانیکی مکرر و جابجایی مضاعف اجتناب می‌کند.

طراحی مخلوط بتن به گونه ای طراحی شده است که با محیط و مکانی که در آن مانع در آن ساخته می شود، مطابقت داشته باشد تا از یک محصول با کیفیت مناسب برای اولین بار اطمینان حاصل شود.

حداکثر ظرف 3 روز پس از نصب  زودتر با توجه به دمای محیط متوسط، ECB قدرت کافی برای ارائه عملکرد اعلام شده به دست خواهد آورد.

برای انجام کارهای دیگر مانند تسطیح و تزریق نیازی به بازدید مجدد از مانع نیست. در نتیجه معامله‌ها می‌توانند فوراً به این مکان‌ها دسترسی داشته باشند یا در واقع مانعی برای قرار گرفتن در معرض ترافیک باشند.

هزینه پروفیل مانع جدید با کارایی بالا توسط یک گروه تحقیقاتی مستقل قابل مقایسه با سیستم های مانع فولادی دو طرفه N2 با عملکرد پایین تر است.

این سیستم را می توان در آرایش پروفیل متغیر متغیر، عریض و گسترده استفاده کرد و راه حلی ساده برای عبور و کنار سازه ها ارائه می دهد.

این سیستم دارای یک واحد انتقال / خاتمه جهانی منحصر به فرد است که انتقال به سایر سیستم های مهار ایمنی و همچنین سازه هایی را که به طور مناسب برای مقاومت در برابر ضربه مستقیم وسیله نقلیه طراحی شده اند را تسهیل می کند.

انتقال / پایان با استفاده از قالب‌های فولادی مدولار سفارشی ساخته می‌شود که به طور موثری برای آماده‌سازی سطح موجود، مشخصات ساختار و مکان‌های انتقال/پایان‌بندی استفاده می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *