توری پنجره ای که موجب ماندگاری مومیایی فرعون مصر شد

حفاظت از پنجره با توری پنجره در محل کار: هنگامی که به حفاظت از سطح فکر می کنید، معمولاً کفپوش ها، میزها و پله ها به ذهن شما خطور می کند.

با این حال، حفاظت از شیشه به همان اندازه حیاتی است. پنجره‌ها شکننده هستند و در صورت شکستن، خراشیدگی یا لکه شدن، تعویض آن گران است.

هنگام آماده سازی محل کار خود، برای آماده سازی و محافظت از تمام سطوحی که ممکن است آسیب ببینند، از جمله پنجره ها، وقت بگذارید!

هنگام بررسی انواع گسترده گزینه های محافظت از پنجره، مهم است که آنچه را که برای شغل شما ضروری است در نظر بگیرید.

آیا به محافظت در برابر خراش یا ضربه نیاز دارید؟ محافظت از رنگ یا پاشش بیش از حد؟ حتی ممکن است به چیزی مانند رنگ پنجره نیاز داشته باشید که از عبور اشعه ماوراء بنفش جلوگیری کند.

قبل از انتخاب محافظ فیلم محافظ سطح خود، زمانی را صرف بررسی چند گزینه بر اساس نیاز خود کنید.

فیلم چسب برای پنجره ها یکی از ساده ترین و بادوام ترین گزینه ها است. این فیلم به راحتی روی اکثر سطوح شیشه ای از جمله پنجره ها، درهای شیشه ای و درهای دوش چسبانده می شود.

در برابر خراش، لکه و اشعه مضر UV محافظت می کند. جایزه اضافه شده، اگر این فیلم در عرض 30-60 روز (بسته به نوع فیلم شما) حذف شود، هیچ اثر چسبنده ای باقی نمی گذارد!

فیلم های خود چسب بدون چسب اضافی طراحی شده اند و این محصول را برای طیف وسیعی از سطوح از جمله پنجره ها به یک محصول عالی تبدیل می کند.

این فیلم که با پشتی چسبنده حساس به فشار طراحی شده است، محافظت از رنگ و مقاومت در برابر ضربه را فراهم می کند.

به راحتی اعمال می شود و حذف می شود بدون اینکه چسب باقی بماند! با این حال، برای بهترین نتایج، توصیه می‌کنیم این کار را برای پنجره‌هایی که نور مستقیم خورشید دریافت می‌کنند، اعمال نکنید.

آیا به دنبال گزینه ای بدون چسب و سبک وزن هستید که در جای خود باقی بماند؟ یک فیلم چسبنده استاتیک محصولی برای شماست!

نیازی به چسباندن این لایه محافظ نیست، تقریباً به هر سطحی از جمله پنجره‌های شیشه‌ای صاف می‌چسبد، اما همچنان مقداری نور طبیعی را وارد می‌کند.

فیلم پوششی از پیش چسبانده شده یک عنصر اصلی در صنایع ساختمانی و رنگ است. این فیلم محافظ که معمولاً با یک ماسک دست برای استفاده آسان استفاده می شود، می تواند روی قاب بالای پنجره اعمال شود.

پس از چسباندن نوار، برای پوشش کامل، به سادگی فیلم ماسک را باز کنید. فیلم چسبنده در برابر اسپری بیش از حد و قطرات رنگ محافظت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *