برملا شدن راز صداهای وحشتناکی که از سینک ظرفشویی شنیده می شد

انتخاب سینک ظرفشویی گرانیتی مناسب برای خانه به یک معضل تبدیل شده است. این به این دلیل است که انواع مختلفی از سینک های آشپزخانه وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

طبقه بندی سینک آشپزخانه شامل:

بر اساس روش نصب: سینک مزرعه ای سبک، سینک زیر کوه، سینک بالا مونت.

بر اساس مواد مورد استفاده در ساخت: سینک نسوز، سینک چدن، سینک کامپوزیت گرانیت، سینک استیل ضد زنگ، سینک سطح جامد، سینک مرمر و غیره.

بر اساس پیکربندی کاسه: یک کاسه، دو کاسه

در این مقاله به شباهت ها و تفاوت های این سینک ها می پردازیم. در اینجا برداشت ما از کامپوزیت گرانیت در مقابل سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل است.

سینک کامپوزیت گرانیتی در مقابل سینک آشپزخانه سینک استیل ضد زنگ

این دو سینک آشپزخانه برجسته ترین سینک های دنیای مدرن هستند. آنها نام خود را از مواد تشکیل دهنده خود گرفته اند.

سینک کامپوزیت گرانیتی حاوی گرانیت کامپوزیت است. سینک استیل ضد زنگ دارای فولاد به عنوان ماده پایه آن است. اجازه دهید این دو سینک را با جزئیات بررسی کنیم.

سینک های کامپوزیتی آنهایی هستند که ترکیبی از یک جزء طبیعی و یک رزین دارند. در این ترکیب، محتوای مواد معدنی همیشه تمایل به غلظت بالاتری دارد. جزء طبیعی ممکن است کوارتز، گرانیت یا هر دو باشد.

از این رو نمی توان گفت سینک کوارتز یا گرانیت زیرا فقط از مواد معدنی نبوده است. اصطلاحی که به محصول نهایی به شکل سینک داده می شود به سازنده بستگی دارد. همچنین درصد ترکیب اجزای منفرد در این اصطلاح نقش دارد.

سینک کامپوزیت گرانیتی یک ترکیب مهندسی شده است. حاوی کوارتز خرد شده، گرد و غبار سنگ و رزین های اکریلیک است. نتیجه این ترکیب دوام بالا نگهداری آسان مواد سنگ مانند است.

سینک کامپوزیت گرانیتی سبک تر از سینک گرانیت جامد همتای خود است. این شامل 80٪ ماسه کوارتز و 20٪ اکریلیک است اما بیشتر شامل بیش از 70٪ ماسه کوارتز است. اکریلیک به اتصال اجزای مهندسی شده این سینک کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *