با پد الکلی اسپی صورت خود را تمیز کنید تا پوستی صاف داشته باشید

AdvaCare یک تولید کننده CE، ISO و USFDA و تامین کننده پد الکلی اسپی جهانی  است.

پدهای آماده سازی الکلی برند StayGuard™ در سطح بین المللی توزیع شده و به دلیل کیفیت قابل اعتماد و ارزش استثنایی شناخته شده است. با توزیع در بازارهای توسعه یافته و در حال توسعه به طور یکسان، محصولات ما به طور منحصر به فردی به عنوان برند انتخابی برای متخصصان پزشکی قرار می گیرند.

پدهای آماده سازی الکل که به عنوان سواب الکلی نیز شناخته می شوند، پدهای گازی هستند که با الکل آغشته شده اند.

آنها دستمال مرطوب ضد عفونی کننده ایده آلی هستند که برای تمیز کردن ناحیه ای از پوست قبل از تزریق، سوراخ سوزنی یا قبل از عمل جزئی تولید می شوند تا از عفونت های باکتریایی جلوگیری کنند.

پدهای آماده سازی الکل ضد عفونی کننده هستند و از رشد و تولید مثل میکروارگانیسم ها جلوگیری می کنند. آنها به منظور کاهش احتمال عفونت، سپسیس یا پوسیدگی روی بافت یا پوست زنده اعمال می شوند.

AdvaCare چهار نوع مختلف از پد آماده سازی الکل را برای کاربردهای مختلف ارائه می دهد و هر کدام در اندازه ها و مواد مختلف موجود هستند.

این پدها که با 70٪ الکل ایزوپروپیل اشباع شده اند، به طور موثر در یک کیسه فویل چند لایه مهر و موم شده اند که از نشت یا خشک شدن جلوگیری می کند تا تضمین کند که الکل نمی تواند تبخیر شود و استاندارد بالایی از عقیم سازی را ارائه می دهد.

ایزوپروپیل الکل در محصولات روزمره مانند ضدعفونی کننده دست یا اسپری ضدعفونی کننده موجود است و برای استفاده بی خطر است. لنت ها از نخ نخی ضخیم و نرم غیر بافته پزشکی ساخته شده اند. Spunlace از روشی استفاده می کند که الیاف را در هم می بندد تا محصولی قوی، نرم و منطبق ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *