استفاده از کیسه زباله رولی لندنی در مراسم خاکسپاری ملکه الیزابت همه را ناراحت کرد

سه نوع کیسه برای جمع آوری زباله وجود دارد مانند کیسه زباله رولی لندنی: کیسه های بازیافت (آبی)، کیسه های کمپوست (سبز) کیسه زباله (مشکی).
کیسه های بازیافت و کمپوست یا کیسه های زیست تخریب پذیر برای مواد قابل بازیافت مانند ضایعات مواد غذایی و بسته بندی های پلاستیکی استفاده می شوند.

اکثر کیسه های بازیافت رنگ آبی دارند و کیسه های زیست تخریب پذیر معمولا سبز هستند.

برای سایر زباله هایی که قابل بازیافت نیستند، از کیسه زباله استاندارد استفاده می کنید. این کیسه ها اغلب خاکستری تیره یا مشکی هستند.

چه اندازه کیسه زباله نیاز دارید؟ اندازه متوسط کیسه زباله آشپزخانه حدود 13 گالن است (به کیسه های زباله 13 گالن مراجعه کنید).

به این کیسه های آشپزخانه با اندازه استاندارد گفته می شود که برای اکثر سطل های زباله آشپزخانه با اندازه استاندارد مناسب است.

اما اندازه مناسب کیسه زباله برای شما بستگی به اندازه و شکل سطل زباله شما دارد. علاوه بر ظرفیت، باید ابعاد صحیح را نیز تعیین کنید.

به عنوان مثال، هنگامی که یک سطل زباله آشپزخانه 13 گالن دارید، باید به دنبال کیسه های زباله 13 گالنی بلند باشید.

کیسه های بازیافت و زباله را در Amazon.com پیدا کنید:

کیسه های زباله کوچک (0-9 گالن)
کیسه های زباله معمولی (10-29 گالن)
کیسه های زباله بزرگ (30+ گالن)
ابعاد کیسه زباله 13 گالن چقدر است؟
یک کیسه زباله با اندازه استاندارد 13 گالن از برند Glad دارای ابعاد زیر است:
4.5 x 8.5 x 8.5 اینچ

استحکام کیسه های زباله: آیا تا به حال تجربه ترکیدن کیسه زباله هنگام بیرون آوردن بار کامل از سطل زباله خود را داشته اید؟ می تواند بسیار کثیف شود. بیشتر اوقات به خاطر یک کیسه بازیافت نازک است که به دلیل وجود یک تکه زباله سخت یا تیز داخل کیسه به راحتی پاره می شود.

برای جلوگیری از پارگی کیسه های زباله، توصیه می کنیم کیسه های زباله محکم و محکمی تهیه کنید. به دنبال کیسه های زباله یا بازیافتی باشید که می توانند بدون پارگی کشیده شوند و در برابر چند سوراخ زباله در اینجا و آنجا مقاوم باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *