استفاده از سارافون زنانه خانگی توسط پیشخدمتان کاخ الیزه

اگر دوست دارید چیزهای حجیم را ترکیب کنید و به سیلوئت های آزاد احترام بگذارید، پیشنهاد می کنیم چنین سارافون زنانه خانگی را با شلوارهای پهن و پیراهن های سایز بزرگ تکمیل کنید.

چنین جلیقه زیبایی جایگزین ایده آلی برای ژاکت کش باف پشمی خواهد بود. این به خوبی با هر لباسی با طول های مختلف هماهنگ می شود.

برای تمرکز بر روی کمر نازک و منحرف کردن آن از قسمت های دیگر، می توانید از کمربند استفاده کنید.

این لباس کاملاً با یک لباس مبتنی بر پیراهن سایز بزرگ، ساق شلواری و چکمه‌های خشن بلند می‌آید. یک کمان دنج، زیبا و شیک برای هر روز آماده است!

فصل سرد و هوای تاریک مد ما را برای چیزهای رنگی دیکته می کند. با این حال، سبک‌شناسان توصیه می‌کنند که راه‌حل‌های پر زرق و برق را انتخاب نکنید، بلکه در یک پالت سایه‌های خاموش بمانید.

به عنوان مثال، جلیقه های شیک زنانه قهوه، شرابی، سفالی، آبی تیره، قرمز، سبز و همچنین خاکستری خوب خواهد بود.

از آنجایی که موسسه رنگ پنتون رنگ‌های خاکستری و زرد را رنگ‌های کلیدی فصل می‌نامد، ارزش خرید چنین جلیقه‌هایی را دارد.

روند اصلی یک جلیقه باد شده است که در فصل سرد ضروری است و به شما امکان می دهد به راحتی در هر نوع ورزش در فضای باز شرکت کنید.

با این حال، اکنون طراحان پیشنهاد می‌کنند که از سبک‌هایی که به آن عادت کرده‌ایم فراتر رفته و از مدل‌های پف کرده به روشی کمی متفاوت استفاده کنند.

به عنوان مثال، یک کت و شلوار کلاسیک را با یک جلیقه باد کرده ترکیب کنید.

هنگامی که کت بدون آستین به صورت تک رنگ ساخته می شود و کت و شلوار از پارچه با چاپ دوخته می شود، ترکیب ها به ویژه سودمند به نظر می رسند: قفس، نوار و غیره.

یکی دیگر از ترکیب های غیر پیش پا افتاده ترکیبی از یک جلیقه مد اغراق آمیز برای دختران با یک لباس خواهد بود. بهتر است چیزهایی را با برش آزاد انتخاب کنید تا مانع حرکت مالک نشوند.

همچنین، استایلیست ها توصیه می کنند که دو روند مد را در یک پاپیون ترکیب کنید: یک کت بدون آستین باد کرده و یک شلوار چرمی. به طور موثر و خارق العاده از آب در خواهد آمد.

در هر صورت عکس های استایلرهای خیابانی بسیار آبدار به نظر می رسند!

اگر نیاز به ایجاد یک ظاهر شیک تجاری یا غیر رسمی دارید، مدل های بدون آستین مشکی را انتخاب کنید. یک پیراهن سفید کلاسیک و یک شلوار چین دار اضافه کنید.

از لوازم جانبی، بهتر است در کیف هایی با قاب سفت، و از کفش ها  روی چکمه های مچ پا نوک تیز با پاشنه شیشه ای، کفش های دربسته یا کفش های راحتی توقف کنید.

یک جفت جواهرات زیبا این لباس شیک را تکمیل می کند؛ همچنین می توانید از یک ساعت مچی لاکونیک استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *